Galime dar geriau! Skirti 1,2% paprasta, bet reikšminga


Nevyriausybinė pelno nesiekianti visuomeninė organizacija Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija (NVTKA, 302999396) nori priminti ir paprašyti, kad deklaruodami pajamas skirtumėte 1,2 proc. asociacijai aktyviai ir sėkmingai veikti bei plėstis.

Kodėl pelno nesiekiančiai organizacijai reikia lėšų?
– Norime būti žinomi ir matomi, todėl turime asociacijos tinklalapį (www.nvtka.lt). Jo adreso ir talpyklos išlaikymas per metus atsieina 15 Eur.
– Norime būti naudingi ir pasiekiami, todėl turime asociacijos mobilųjį telefoną. Mums skambinantieji prašo perskambinti, taip pat patys visada perskambiname besikreipusiems, bet negalėjusiems mūsų norimu metu pasiekti; taip pat telefonu bendraujame dėl susitikimų su institucijomis ir vežėjais. Tai mums per metus kainuoja 20 – 50 Eur.
– Norime skleisti viešojo transporto žinią, rodyti pavyzdžius, kelti ir tobulintinas problemas, taip pat gerinti asociacijos žinomumą. Tam reikalinga kad ir nedidelė išorinė reklama. Ji 2015 metais, bendradarbiaujant su portalu Technologijos.lt, kuris mums darė dideles nuolaidas ir taip parėmė mūsų veiklą, mums kainavo apie 100 Eur.
– Norime neatsilikti nuo naujovių ir domėtis, todėl deleguojame asociacijos narius dalyvauti seminaruose ir konferencijose, kuriose aktyviai pasisakome. Tam per metus išleidžiame apie 30 Eur, nes daugelis renginių vyksta Vilniuje. Tačiau galėtume atsivežti šviežiausias žinias ir iš tarptautinių konferencijų.
– Visos kitos „smulkios“ išlaidos: kanceliarinės prekės, vizitinės kortelės, skrajutės ir pan.

Ką galėtume geriau, turėdami daugiau lėšų?
– Turime planų vykdyti socialines reklamas ir socialines akcijas, nukreiptas siekiant skatinti naudojimąsi viešuoju transportu ir gerinti šias paslaugas.
– Bendradarbiaudami su vežėjais ir savivaldybėmis kurtume ir skleistume viešąjį transportą populiarinančią reklamą.
– Norime būti naudingi ir pasiekiami visada, todėl norėtume skirti lėšų asociacijos žinomumui gerinti.
– Siekiame būtų aktyvūs ir efektyviai veikiantys, o tam mums reikia geresnių galimybių veikti su stipresniu finansiniu pagrindu.

Jei manai, kad esame verti 1,2 proc. GPM paramos, prisijunk prie Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninės deklaravimo sistemos (VMI EDS) ir tiesiog portale užpildyk formą. Kai tai atlikti parašėme mūsų tinklalapyje (https://www.nvtka.lt/2-parama/), bet gali kreiptis į mus el. paštu asociacija@nvtka.lt ar telefonu 869912125 ir mes mielai padėsime formą užpildyti.