Kviečiame į asociacijos Idėjų dirbtuves 2!


Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos nariai, prijaučiantys, troleibusų mylėtojai ir autobusų pateisintojai, apie tvaresnį miesto transportą ir švaresnį orą mąstantys geros valios žmonės kviečiami į antrąsias šių metų idėjų dirbtuves: kaip geriau veikti galėtų miesto susisiekimas?

Concept of Creative business idea with colorful lightbulb

quantumleapalchemy.com nuotr.

19-20.30h: Idėjų dirbtuvės – visiems atviras susitikimas, kuriame pasikeisime susikaupusiais pasiūlymais ir idėjomis, pastebėtais viešojo transporto trūkumais ir NVTKA darbais juos susekant ir raportuojant :) Laukiame VISŲ idėjų, kaip gerinti tvaraus susisiekimo būklę ir būdus ir kuo visuomeninė organizacija gali prisidėti juos vystant.

2015 m. rugpjūčio 26 d., trečiadienį, susitinkame 19 val. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos patalpose Pamėnkalnio g. 26, 01114 Vilnius.

Pasižymėkite, kad atvyksite asociacijos feisbuke: https://www.facebook.com/events/1518756998346756/ (taip pat pakvieskite dalyvauti draugus).

Jei turite klausimų dėl susitikimo, kreipkitės asociacijos telefonu 869912125, feisbuke www.facebook.com/nvtka/ asmenine žinute ar el. paštu asociacija@nvtka.lt

Laukiame atvykstant!