Keleivių asociacija konsultuoja viešojo transporto klausimais


Nevyriausybinė organizacija Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija (NVTKA) mokslo metų pradžioje nemokamai konsultuos ir atsakys į su viešuoju transportu susijusius klausimus. Akcija pradedama jau šiandien.

Consultation1Prieš dvejus metus NVTKA pradėjusi akciją rugsėjo pradžioje nemokamai konsultuoti, šįmet ir vėl tęsia šios idėjos įgyvendinimą. Šįkart asociacija konsultuos tik el. paštu asociacija@nvtka.lt ir asociacijos „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/nvtka/.

„Suprantame po vasaros atostogų grįžtančius viešojo transporto keleivius – tikrai per atostogas keleiviai gali pamiršti kai kuriuos dalykus ir jiems gali prireikti konsultacinės pagalbos informacijos sklaida. Žinome ir su kokiais iššūkiais susiduria į naują miestą atsikeliantys gyventi pirmakursiai. Pavyzdžiui, keleiviams kyla klausimų, kaip naudotis elektroninio bilieto sistema, kokios yra bilietų kainos, rūšys, nuolaidos, kaip po vasaros keitėsi konkretūs maršrutai ir jų eismo tvarkaraščiai, kur ieškoti šios informacijos internete ir pan. Visą šią informaciją besikreipusiesiems į mus suteiksime neatlygintinai“, – sako NVTKA pirmininkas Julius Majauskas.

Skatindami keleivius patirti kuo daugiau patogumų keliaujant viešuoju transportu, asociacijos nariai pasiruošę atsakyti į keleivių klausimus elektroniniu paštu asociacija@nvtka.lt bei asociacijos feisbuko puslapyje www.facebook.com/nvtka asmeninėmis žinutėmis. Atsakymą pateiksime per parą, išskyrus nedarbo dienas.

„Taip pat kviečiu gyventojus kreiptis į asociaciją su klausimais ir pastebėjimais dėl viešojo transporto ir po akcijos, visus metus – mes visada pasiruošę jus išklausyti. Be to, siūlau prisijungti prie mūsų organizacijos, tapti nariu ir gerinti Lietuvos viešąjį transportą kartu. Informaciją rasite puslapyje www.nvtka.lt/narys“, – sako ilgametis viešojo transporto entuziastas, asociacijos pirmininkas J. Majauskas.

Dalį keleiviams aktualios informacijos galima rasti ir asociacijos tinklaraštyje http://tinklarastis.nvtka.lt .

Maršrutai ir eismo tvarkaraščiai skelbiami www.trafi.lt, www.marsrutai.info, mobiliojoje programėlėje „Trafi“.

Taip pat informacijos sklaida užsiima viešojo transporto įmonės ir savivaldybės:
Vilniaus mieste
Nemokama telefono linija 8800 00122;
Mokama telefono linija 85 210 7050
www.vilniustransport.lt
www.vilniausviesasistransportas.lt

Kauno mieste
Nemokama telefono linija 8800 70010 (dėl e. bilieto);
Mokama telefono linija 837 200 015 (dėl maršrutų ir tvarkaraščių)
www.kvt.lt
www.kaunoautobusai.lt

Klaipėdos mieste
Nemokama telefono linija 8800 12344 (išskyrus iš „Ežio“ tinklo);
Mokama telefono linija 846 366 406
www.klaipedatransport.lt

Šiaulių mieste
Nemokama telefono linija 8800 20203;
Mokama telefono linija 841 596 319
www.busturas.lt

Panevėžio mieste
Mokama telefono linija 845 433 232
www.panevezioautobusai.lt